قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم چیست

قرص ماشین ظرفشویی فینیش کوانتوم اصل

قرص ماشین ظرفشویی فینیش کوانتوم QUANTUM DETERGENT

مقدمه :

درخشش و محافظت حداکثر قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم فینیش تمیزی و درخشندگی درخشانی را که انتظار دارید، به علاوه محافظت در برابر خوردگی شیشه به شما می دهد. فرمول منحصر به فرد قرص ظرفشویی کوانتوم  می تواند عمر عینک شما را تا 100 درصد افزایش دهد تا درخشش درخشان خود را برای مدت طولانی تری حفظ کند و پس از شستشو محافظت شود. اکنون با عملکردهای 12 برابری، از جمله محافظ شیشه و نقره و تقویت کننده درخشش، برای بهتر تمیز کردن و درخشش ما. توپ پاور قرض ماشین ظرفشویی کوانتوم  باقیمانده های غذا  را برای درخشش شگفت انگیز، حتی در سخت ترین شرایط آب، از بین می برد. نمک و عمل کمک آبکشی باقیمانده ها را شستشو می دهد و به از بین بردن لکه ها کمک می کند و درخشندگی درخشانی به ظروف  شما می دهد.


قرص ظرفشویی کوانتوم :

قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم Finish Quantum جدید دارای قناوری Activblu درخشندگی ظروف را به شما هدیه میکند .

در قرص کوانتوم فینیش سه محفظه جدا از هم با انحلال سریع، سه عملکرد نیرو را فراهم میسازند :

  • 1-شکستن وازبین بردن سخت ترین کثیفی ها
  • 2-از بین بردن قدرتمند ترین چربی ها
  • 3- میزان زیاد درخشندگی فوق العاده


در این قرص سه زبانه محفظه جدا از هم آن قدر قدرتمند هستند که حتی ظروفی که 24 ساعت غذا روی انها باقی بمانند هم از میان میبرند وتمیز ودرخشنده میکنند.

پودر پیشرفته قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم دارای سفید کننده قوی میباشد که لکه های سخت همچون چای وقهوه را از بین میبرد وتمیز میکند . ونیازی به خیس کردن یا پیش شستشو ندارید .

از جمله محصولات قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم میتوان به محصولات زیر اشاره کرد که برای خرید هر کدام میتوانید روی هر محصول کلیک نمایید .قرص ظرفشویی کوانتوم مکس فینیش :

قرص های ماشین ظرفشویی کوانتوم مکس max finish ، با هر کثیفی که روی ظروف باشد مقابله می کند. پاوربال که در داخل قرص های ظرفشویی کوانتوم مکس وجود دارد حتی غذای پخته شده را هم پاک میکند . قرص ظرفشویی فینیش مکس دارای مواد محافظ شیشه است، تمیز کردن و درخشندگی قوی را برای ظرف های شما مهیا می کند و در عین حال به جلوگیری از خوردگی کمک می کند

در مواردی مانند ظروف پر از چربی که ظروف ولیوان های شمارا در برگرفته است میتوانید به قرص های ماشین ظرفشویی کوانتوم مکس اعتماد نمائید چون ظروف شما را براحتی وبا قدرت تمیز ودرخشان میکند . این قرص ها بدون لفاف هستند واز قبل اندازه گیری شده اند.

از جمله قرص های کوانتوم مکس برند فینیش میتوان به محصولات زیر اشاره کرده: