کدام قرص ماشین ظرفشویی بهتر وارزان تر هست فینیش یا فیری ؟

مقایسه وبررسی وراهنمای قرص ماشین ظرفشویی فینیش وفیری

مقایسه برند های فینیش و فیری قرص های ماشین ظرفشویی

مقدمه :

شوینده های ماشین ظرفشویی از مدل ها و برندهای متفاوتی هستند. قرص های ماشین ظرفشویی در بازار کیفیت ها و کارکردهای متفاوتی دارند. دو برند فیری و فینیش، از محبوب ترین قرص های ماشین ظرفشویی هستند. ما در اینجا تفاوت های قرص ماشین ظرفشویی فیری و فینیش را بر می شماریم.


تفاوت قرص های فینیش وفیری :

اگر برای شستن ظروف از ماشین ظرفشویی استفاده میکنید، حتما دوست دارید در مورد مواد شوینده آن بیشتر بدانید. استفاده از قرص های ماشین ظرفشویی برای شستشوی ظروف معمولتر است. معروف ترین قرص های ماشین ظرفشویی از برند های فینیش finish و فیری fairy هستند که در کارکرد تفاوت هایی با هم دارند. در این نوشته کمی در مورد تفاوت های قرص ماشین ظرفشویی فیری و فینیش توضیح میدهیم. .

تفاوتهای قرص ماشین ظرفشویی فینیش و فیری در چیست :

برای اینکه بدانید قرص ماشین ظرفشویی فینیش بهتر است یا فیری باید کمی در مورد آنها توضیح دهیم.

تفوات فرص فینیش وقیری

قرص های ماشین ظرفشویی فینیش :

شامل سه نوع کلاسیک، همه کاره و کوانتوم هستند. در مدل ها، کیفیت ها و قیمت های مختلف تولید می شوند. مدل کوانتوم این قرص ها بهتر عمل می کنند و برای همه مارک های ماشین ظرفشویی قابل استفاده هستند. دارای یک پوسته ژله مانند بر روی خود هستند. این پوسته در آب حل می شود و تا پایان شستشو در ماشین باقی می ماند. در هنگام استفاده از قرص فینیش به نمک کمتری احتیاج دارید زیرا این قرص به خوبی در آب های سخت حل می شود. توانایی تمیز کردن ظروف و پاک کردن لکه ها در این قرص بسیار بالاست.

این قرص معایبی دارد. گاهی بعد از چندین بار استفاده از این قرص، ظروف شیشه ای دارای لکه های سفید رنگ می شوند. این قرص نصف نمی شود بنابراین برای تعداد ظرف های زیاد مناسب تر است. همچنین رایحه تندی دارد که گاهی روی ظروف باقی می ماند.


قرص های ماشین ظرفشویی فیری :

این برند همانند برند فینیش در مدل ها و کیفیت های متفاوتی عرضه می شود که معروف ترین آن ها قرص معمولی، پلاتینیوم، لیمویی و چند کاره است که یکی از بهترین و قوی ترین مدل آن مدل چندکاره آن است.

در ساختار این قرص مقدار کمی نمک و جلا دهنده وجود دارد که استفاده از جلادهنده را بی نیاز میکند و همراه با این قرص نیاز به استفاده از نمک کمتری دارید. با استفاده این قرص بر روی ظروف شیشه ای لکه های سفید باقی نمی ماند، لکه های چربی و سایر لکه ها به خوبی از روی ظرف پاک میشوند و برای پاک کردن جرم های فیلتر های دستگاه نیز مناسب است. از معایب این قرص این است که گاهی به خوبی لکه ها را تمیز نمی کند.

با توجه به در نظر گرفتن مزایا و معایب هر دو قرص های ماشین ظرفشویی، می توان گفت که قرص های فینیش بهتر و مناسب تر هستند. میتوانید از این برند قرص های با قیمت مناسب تر و کیفیت بهتر تهیه کنید.