خرید بهترین وارزان ترین ریمل

قیمت وخرید انواع ریمل

ریمل چیست وکاربرد های ان چیست ؟

مقدمه :

ریمل اغلب به صورت روزانه در سراسر جهان استفاده می شود. تنها در سال 2016، مصرف کنندگان ایالات متحده 335.6 میلیون دلار برای 10 برند برتر ریمل خرج کردند.

در یکی از روش های تولید که به آن بی آب گفته می شود، همه موم ها، روغن ها و رنگدانه ها به طور همزمان مخلوط، حرارت داده می شوند و هم زن می شوند.

روش جایگزین، به نام امولسیون، با ترکیب آب و غلیظ کننده ها شروع می شود.

به طور جداگانه، موم ها و امولسیفایرها با هم ترکیب می شوند.

سپس رنگدانه به صورت جداگانه به هر دو مخلوط اضافه می شود. در نهایت همه در یک هموژنایزر ترکیب می شوند که به عنوان یک همزن با سرعت بالا عمل می کند تا روغن ها، آب، موم ها و امولسیفایرها را کاملاً مخلوط کند - موادی که به طور طبیعی یکدیگر را دفع می کنند.

بین دو تا چهار ماه است.


برای اینکه بفهمید ریمل شما پوسته پوسته می شود یا ریخته می شود، بررسی کنید که چقدر آب دارد. هر چه آب کمتر در لیست مواد تشکیل دهنده باشد، احتمال لکه گیری کمتری وجود دارد.

با این حال، کارشناسان پیشنهاد می کنند که استفاده از فرمول های ضدآب و ضد لکه ساخته شده با آب کم یا بدون آب را محدود کنید. تلاش اضافی مورد نیاز برای برداشتن این محصولات می تواند به مژه ها آسیب برساند و باعث شکستن یا ریزش آنها شود.

میلیون ها زن برای شاداب کردن مژه های خود از ریمل استفاده می کنند. از قرن نوزدهم وجود داشته است، و آن لوله ها و عصا هنوز هم چشم ها را جذاب تر می کنند.دو انتخاب اساسی وجود دارد: فرمول های بدون آب، یا امولسیون های آب و روغن.

* فرمول های بدون آب تمایل به ضد آب بودن دارند و کمتر احتمال دارد که لکه یا پوسته پوسته شوند. اما حذف آنها ممکن است دشوار باشد.

* امولسیون ها روی مژه ها راحت تر هستند اما ممکن است پوسته پوسته یا لکه بردارند.

ریمل چیست ؟

ریمل یک ماده آرایشی است که روی مژه ها اعمال می شود تا مژه ها را پرپشت تر، بلندتر و تیره تر کند. این یکی از قدیمی ترین لوازم آرایشی شناخته شده است که احتمالاً در 4000 سال قبل از میلاد در مصر مورد استفاده قرار گرفته است. مصریان از ماده ای به نام سرمه برای تیره شدن مژه ها، ابروها و پلک های خود استفاده می کردند.

سرمه مصری احتمالاً از گالن یا سولفیت سرب، مالاکیت و زغال چوب یا دوده ساخته می شد. بابلی ها و یونانیان باستان نیز مانند رومی های بعدی از لوازم آرایشی سیاه چشم استفاده می کردند. پس از سقوط روم، انواع لوازم آرایشی در اروپا استفاده نشد، اگرچه لوازم آرایشی چشم همچنان در جهان عرب اهمیت داشت. استفاده از لوازم آرایشی در اروپا در دوره رنسانس احیا شد.

ریمل یک ماده آرایشی است که معمولا برای تقویت مژه استفاده می شود. ممکن است مژه ها را تیره، ضخیم، بلندتر و/یا مشخص کند.

به طور معمول در یکی از سه شکل :

  • 1- مایع
  • 2- پودر
  • 3- کرم


محصول ریمل مدرن دارای فرمول های مختلفی است. با این حال، اکثر آنها حاوی همان اجزای اصلی رنگدانه ها، روغن ها، موم ها و مواد نگهدارنده هستند. رایج ترین شکل ریمل، مایع درون لوله ای با برس است.